Van tapasztalatod értékesítőként, üzletkötőként?

Energikusnak, ambíciózusnak és empatikusnak tartod magad?

Szeretsz utazni és új embereket megismerni?

Távmunkát vagy otthoni munkát keresel azonnali kezdéssel?

Ha a fenti kérdésekre igen a válasz, lehet, hogy Te vagy az Oxygen Communication Kft. új Projektvezető szakreferense!

A POZÍCIÓ LEÍRÁSA

  • Világítástechnikai termékek, környezettudatos és energiatakarékos szolgáltatások értékesítése B2B ügyfeleknek
  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás partnereinkkel
  • Értékesítéshez szükséges adásvételi szerződések kiállítása, adatrögzítés a vállalatirányítási rendszerben
  • Részvétel az értékesítési tapasztalat elmélyítéséhez szükséges tréningeken

MIT VÁRUNK TŐLED?

  • Értékesítési tapasztalat
  • Vállalkozói igazolvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját személygépkocsi
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontúság
  • Fejlett, jó kommunikációs képesség
  • Felelősségvállalás
  • Nyitottság a fejlődésre

MIT KÍNÁLUNK CSERÉBE?

  • Versenyképes, teljesítményalapú bérezés
  • Távoli vagy otthoni munkavégzés
  • Támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely hosszútávra
  • Impozáns munkakörnyezet
  • Egy minőségi, környezetbarát termék képviselete

CÉGÜNKRŐL

Az Oxygen Communication Kft. a magyar energetika ipar, a világítás-korszerűsítési piac egyik legjelentősebb szereplője. Fő profilja az új generációs fényforrások értékesítése B2B ügyfeleknek. A LED napjaink fénye és a jövő fejlődési lehetősége, mely amellett, hogy gazdaságos és biztonságos, nagyban hozzájárul a kis-és középvállalkozások, nagyvállalatok fenntartható fejlődéséhez.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet az alábbi e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzodat: oxygencommhr@gmail.com.

Ha pedig kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal az alábbi telefonszámon: +36 20 962 50 30.

Jelentkezz még ma és tartozz Te is a legjobb csapathoz!